@silverfish003

 
Zdravím! Mé jméno je Silver, nejraději ze všeho hraju hry a poznávám nové lidi. Nesnáším nevychované děti na internetu, dále lháře, podrazáky a podobnou verbež. Cikáni mi nevadí, pokud se mnou nenaváž... See More
Dejzrovkyně
👋 Ahoj, jmenuji se Marek a je mi 12 let. Narozeniny mám 30.10 a svátek 25.4. Moje nejoblíbenější barva je ⚫️ černá a ⚪️ bílá.
Ahoj, mé jméno je Týna a na quizaně jsem již před několika lety tvořila, avšak za jiný účet. Hrozně mi to chybělo a říkala jsem si, že s novými vědomostmi dokážu dělat nové a lepší kvízy... Tak tedy něco o mně: Studuji humanitní obor v Praze, věnuji se zpěvu, hře na flétnu, doučování lidí, horolezectví.
Ahoj ľudia :) Neuveríte, ako dlho som hľadal tento web. Použil som to už dávno, ale zabudol som svoje prihlasovacie údaje :( Ale som šťastný, že som teraz späť. Moje staré účty : @jakub-paulovcak , @genjisk a @__gachanight__
Tento profil je tady jen abych mohl nahrávat obrázky na f´orum (nejdou tam dávat soubory)
Ahoj. ✌ Na tomto účtu budu dělat nejvíce kvízy o hercích/filmech/seriálech apod. 😅 Samozřejmě jestli mě něco napadne tak udělám určitě i jiný styl kvízu. Kdyby jste měli nějaký nápad na kvíz a chtěli byste ho vidět v mém podání, tak mi můžete napsat 😁 Já doufám že se vám moje kvízy budou líbit a budou vás bavit! 👍 ( můj ig @tonda_.librcajt._ )