@klariny-kvizy

 
🧼 Ahój! Díky, že jste si našli čas k tomu, zavítat na můj profil. Najdete tu kvízy všeho druhu, s pokud možno ověřenými informacemi. Logo mi vytvořil bývalý Quizanér Renzo (IG: renzo_graphics) Vážím s... See More
Jmenuji se Eliška . Věk sdělovat nebudu. A Narozeniny mám 28.11. Svátek mám 5.10. Z domácích mazlíčků mám nejradši kočky a papoušky a z divokých zvířat bílého tygra. Baví mě dělat testy a když nedělám testy tak si maluju.
ahoj, vítám tě na mém profilu. něco málo o mně: jsem holka, bydlím v Jihomoravském kraji, mám dvě morčata, nejím maso (jím kuřecí) proč zrovna přezdívka "Wafle" ? protože jsem milovnice waflí😂😁 oplácím všem sledování (pokud jsem nezačala dříve)
Čau! Volám sa Nina. Moje obľúbené zviera je žaba. Quizana je jedna z mojich najobľúbenejších webových stránok! Vytváranie kvízov je moje hobby. Môj obľúbený šport je hokej (Môj obľúbený hokejový tým je New York Rangers). Doma mám 2 vodné žabky a 1 rybku bojovnicu. Narodeniny mám 23.7.! Môj obľúbený YouTubery: Dude Perfect, Gejmr. Rada športujem, hľadám kešky (Geocaching), chodím von, chodím na chatu (na Domaši), zachraňujem žaby na tiahnutie žiab (na Domaši), hrajem na ukulele, hrám PC (Steep, Minecraft, GTA V, NHL, FIFA, Rocket League...) alebo mobil, robím kvízy, hrajem spoločenské hry, hrajem šipky, kreslím, pozerám šport, filmy alebo videá na YouTube... Môj cieľ je dosiahnuť 1k sledujúcich na Quizane.
will be popular
Sveiki 🤗 Věk neřeknu. Aš nekenčiu koronaviruso ir nenoriu užsikrėsti Narozeniny mám 10.1. Svátek mám 7.3. Další megakvíz bude za 75 sledujících, pak za 100... prostě od 50 to půjde po násobcích 25. Miluju pacific rim 🤩 „Quizana“ yra tikrai šauni, bet aš galvoju apie pabaigą kasdien イェーガーパイロットになりたい Я не говорю по русски Z tohoto "volna" mi už začíná pěkně hrabat. 😤