@klariny-kvizy

 
✌️✨🌨️ Vítej, dobrý člověče! Díky, že sis našel čas k tomu, zavítat na můj profil. Najdeš tu kvízy všeho druhu, s pokud možno ověřenými informacemi. Moc si vážím každé podpory, otázky, upozornění na chyb... See More

Recommended Quizaners

Ahoj jsem tu nová, je mi 17 let a hledám kamarády pokud chceš být můj kamarád tak mě sleduj a mužem si psát 😀🤎
Asi budu dělat kvízy. Možná taky nějaký minikvízy. A možná i ankety? Kdo ví....😀
Pavel 123
Som zo Slovenska a mam 12rokov. Mám rada knihy a hlavne HP. Mám rada zvieratá hlavne plazy. Mám doma 2 korytnačky. A ešte dvoch bratov tí sú tiež zvieratá:)
👋Ahoj👋 💖Díky že jsi zavítal na můj profil!💖 Jmenuji se Tonda, věk vám neřeknu 🤣 Budu dělat kvízy nejvíce o Historii, Youtuberech a někdy by se tady mohla objevit nějaká hra. Budu rád za sledování, like, vyzkoušení kvízu, ale i za nějaký hezký komentář. Co se týče komentářů.... Prosím kdyby se někomu něco na mém profilu nelíbilo, tak bych byl opravdu vděčný kdyby jste nebyli toxic, aby jste byli prostě v pohodě a kdyby se někdo chtěl podělit o svůj názor, tak prosím pište konstruktivní kritiku a ne hate. Věřte že mi to udělá větší radost než když mi napíšete nějaký hnusný komentář. Je hodně možné že se z toho poučím. Nechci si tady hrát nějak na city nebo nějak tak, ale jen chci, aby jsme tady byli family friendly. :)