honza
!18 yrs. old! !237 Quizzes! !56 Followers! !1360 Questions! !Ask me anything if you want! !Follow my friend under description!
clovek-clovek
New York is my city. Im 21 yrs old and i want to learn how to speak swedish. When i was 14 years old i have moved with my family to slovakia.
layla
NEPIŠTE MI OTÁZKY TYPU “dáš sledovat” “sledování za sledování” DEJTE MI SLEDOVAT A JÁ VÁS BUDU SLEDOVAT AUTOMATICKY!!! Ahoj, já jsem Layla a je mi 17 let :) A 27.8 mi bude 18 🙂Narodila jsem se 27.8.2000 🙂👶🏻 Mám ráda různé DIY ať už na make-up nebo na něco užitečného. Mám ráda jednorožce, Kovyho a Aničku Šulcovou ❤️Mám ráda Pizzu a McDonald’s 🍕🍔🍟 💁🏼‍♀️ Jsem Švýcarska která se učí Česky a taky tam jezdí 😊 Říkají mi Tyna[Thyna]... 😘 Říkej mi Laylo, Lay, Týno, Týnko ... 😊❤️ TAK ZATÍM AHOJ :)
sarah
20 years old! I'm mouse from Disney and you can see me in Mickey's Club or in Czech Mickeyho Klubík. I've got lots of friends. For example: Mickey Mouse, Donald and Daisy the Ducks, Pluto the Dog, Goofy, Chip and Dale, Pete, Clarabelle the cow aso...But this profil is my Czech fersion. I'm work in Kaufland and I'Ve got two children named Sárinka (2 y.o.) and Matyášek (2 y.o.) and my husband is Mickey Mouse. Our dog is Pluto. We love him <3
adam
mayia
16 y.o. ✅🙋❗
albert-quizana
Ahojte Quizanéri, ja som Albert! Zakladateľ tejto úžasnej komunity so skvelými zábavnými testami a kvízmi. Páči sa ti stránka? Napíš mi! Btw mám aj Youtube kanál - daj mi odber :D Medzi Odporúčaných Quizanérov budem pridávať prvých 5tich víťazov z Týždenného rebríčka za predchádzajúci týždeň. Tak sa snažte ;)
eliska-petrikova
Ahoj jsem MMerka a jmenuju se Eliška. Doufám že se vám mé testy budou líbit. Sledujte mě i na sociálních sítích. Instagram: elis._gunnarsen Musical.ly: timmyho_eliška .
natalis-004
Ahoj, pokud máte nějaké otázky klidně se ptejte, ráda vám odpovím. 😊 Mé nejoblíbenější seriály jsou : Black butler (mám moc ráda anime), Městečko záhad, Kouzelná beruška a Černý kocour, Velkolepé století, Ordinary world, Mentalista, Doktor House, Top Gear a Vyprávěj. Má nejoblíbenější kapela : Green Day 🎤🎸 Můj nejoblíbenější youtuber : Ati (Atishow) Bude to znít šíleně, ale fascinuje mě Černobylská katastrofa. Čísla nejsou vším, důležitější je zábava. To je důvod proč mě neštve spád že 140 sledovatelů na 28. Je pro mě důležitá cesta k cíli, cíl je pouze radost a odměna. 🙌🙌🙌Snažím se být první a zatím se mi to daří. Respektive dařilo, a pak jsem byla pryč a teď se rozkoukávám po několika desítkách míst za den. Ale jen počkejte! XD
jakub-danek-videos
Ahoj já jsem Jakub a já vás vítám na mém profile na stránce Quizana.sk. Na tom tom profilu najdete testy například z filmů seriálů nebo videa youtuberů. Nudíš se tak skus nějaký můj test a třeba tě dostane do tvé nálady můžeš mi dát folow a tím mně podpořit nebo srdce na nějaký test. Můžeš se mně zeptat na něco nebo navrhnout jaký bude další kvíz to už je jen na vás. Také mi můžete dát odběr na můj youtube chanel nebo dát sledovat na Ask.fm. A teď něco o mně ! Mám rád modrou barvu nosím brýle a mám rád komedie ! Narodil sem se v roce 2000 ! Mám hnědé vlasy ! Mám staršího bráchu kterému je 27 let a hraje na bicí z nějakýma kapelama ! Top 10 quizaneřů kteří si taky zaslouží sledování ! 1. Honza 2.Galaxie 3.Sarah is best ! 4 .Fabi 5. Mlg Man 6. Vojta Vojtík Souček 7.Kihng of Russia and quizana 8.Nickyunicorloverr 9..Patosup. 10. Exer Hlavné dejte sledovat Honzovi od toho jsem se na tady to Top 10 inspiroval ! :D
maria-tokarova
Ahojte,volám sa Ivan,mám 21 rokov.Vitajte na mojom profile