Ahojte. Ak ste nasli chybu na stranke alebo sa chcete nieco opytat napiste mi spravu. Urcite si ju precitam. Taktiez mi mozte napisat vase napady ako zlepsit tuto super stranku.

Recommended Quizaners

Ahoj! Vítám tě na mém profilu. Když už jsi tady, nezapomeň se kouknout na nějaké mé příspěvky, případě si je vyzkoušet. Najdeš zde totiž zeměpis, geografii, historii, ale také jiné zajímavosti, které mě napadnou🌸
Co chcete udělat, když vidíte můj příběh 🍑😋🌊
Začínající YouTuberka YouTube: Jessica girl Zvířata, které momentálně mám: pes Max, papoušek Kuba, křeček Mike . Oblíbená zvířata: pes, papoušek, želva, opice, žirafa, křeček, agama . Oblíbené barvy: všechny, ale nejvíc barvy, které tvoří galaxii (bílá, modrá, fialová, černá, žlutá)
👻 Merch » https://www.moonovmerch.cz 😇 Přezdívky » Fox, Foxík, Liška. 👑 E-mail » spirik.antonin@seznam.cz ⭐️ Oblíbený quizanér/ka » @daisy1 @pavel-mauric
Ahoj, na mém účtu většinou naleznete minikvízy, většinou z toho důvodu že mě nic jiného nenapadá.😀
Ahojky! Jsem ráda že jsi narazil/a na můj profil! Každý den tu můžeš najít nějaký nový kvíz a anketu🌱 Doufám že si tu užiješ hodně zábavy!<3 Co se týče mě, mám ráda černou barvu, hraju volejbal, můj oblíbený seriál je Orange is the new black a miluju kočky<3 Na Quizaně jsem už byla před dvěma lety, ale začínám znova. Budu moc ráda za jakoukoliv podporu, jako je sledování, srdíčko na test, nebo jen zkouška mého minikvízu🌤️ Zatím ahoj!
Ahoj jsem tu nová, je mi 17 let a hledám kamarády pokud chceš být můj kamarád tak mě sleduj a mužem si psát 😀🤎