@wejstr

 
Ahoj, chceš se pobavit a zároveň se dozvědět něco nového? Tak to jsi tady správně :) ............................................................................................... Daisyna básnička pr... See More
Hele prostě na Discordu jsem InternetExplorer#6006 a na víc se neptej dík more
Ahojte,volám sa Alex a som druhý quizanér,ktorý mal 100 testov.Ako profilovku síce mám medveda,ale medved nie som...aspon dúfam...Ak sa vám páčia moje testy,môžete mi dať sledovanie a srdiečko na test.A ked nie,tak si aspon pozrite moje testy. BEST FILMS-horory-hlavne tie zfilmované knihy od Stephana Kinga,fantasy,sci-fi,muzikály,kriminálky a drámy. BEST SONGS-tak toto bude na dlho...Len tak v skratke-počúvam všetky hudobné žánre od výmyslu sveta-pop music,rock,metal,techno,ragge,country,punk rock,rap. BEST SERIALS-Hry o trony,Prvých 100 a kreslené seriály typu Simsonovci WORST FILMS-budete asi naštvaný,ale je to Ironman a LEGO príbeh WORST SONGS-aj toto bude nadlho...ale zkrátim...K-pop,Ľudovky,taký ten popík ktorý počujete bežne v rádiu,hudba typu Prodigy-som fanúšik metalu,ale čo je veľa,to je veľa,a ešte trápny Bieber,Lych,Nicky Minaj, Marcus a Martinus a podobne...Nemám rád súťaž Eurovision Na Quizane som mal veľa prezýviek,takto následovali -moja prvá prezývka bola Alex -potom som mal prezývku Exer-celkom dosť dlho -cca 15 minút som sa volal Tekashi,ale potom som to zmenil na Argo -A teraz sa volám Argo Narodeniny mám 21.3.,môj vek vás veľmi trápiť nemusí-už som ho pár krát zverejnil na tejto stránke,ale treba to hľadať...Komu sa chce...No nič...Naznášam ked je na youtube niekto neskutočne trápny-napríklad Misha,Roumean,Datel a Matej atd.Moji obľúbení youtuberi sú-Pewdiepie,Nakashi a slovenský Gogo.Kedisy som odoberal aj Nejfejka,ale teraz už ho veľmi nemusím.Moja obľubená farba je biela,ale neviem koho to zaujíma...Najradšej pijem čaj a vodu,nemám rád energy drinky,coca-colu a podobné veci,ktorými sa dajú vyčistiť záchody.Som veľký fanúšik športu-musím sledovať každé majstrovstvá sveta a europy.Sám rád behávam,hrám stolní tenis-hrám v nom tretiu ligu-a občas si zahrám futbal a florbal-v ktorých už ale nie som taký dobrý,pretože ich nehrávam často.Ovládam celkom dobre angličtinu,nemčinu,ale viem sa dorozumieť aj s francúzom-základné frázy ovládam dobre,a viem skladať aj jednoduché vety-paradox je že slovenčina mi robí pomerne veľké problémy a niektoré učivá mi nejdú-aj napriek tomu mám skoro samé jednotky a dvojky.
Jsem Honzik.
Jednou je hůř, jednou je líp.
Ahojte. Ak ste nasli chybu na stranke alebo sa chcete nieco opytat napiste mi spravu. Urcite si ju precitam. Taktiez mi mozte napisat vase napady ako zlepsit tuto super stranku.