@liltexas

 
At Atlantic Executive Limousine, we strive to provide an unmatched experience with our town car and Limousine Services in Charleston SC. Sit back and relax in one of our limos from Atlantic Executive Limousine today!
We are rated the #1 top junk removal company in Mesa, AZ. We've happily served the people of Mesa, Gilbert, Tempe, Chandler, Scottsdale and Phoenix for almost a decade. We have the most 5-star reviews in the junk removal industry. Items such as appliances, computers, construction materials, furniture, renovation debris, yard waste, and more are taken off your hands by our strong professionals. We also remove smaller quantities of heavy material (dirt, concrete, sand, etc). We help our customers with junk removal services AND clean-up wherever need be. From residential homeowners to commercial business owners, when you use us, you will find we are committed to taking care of ALL your junk removal and the cleanup needs that follow.
Ahoj kamarádi! zase po letech se vidíme :) možná vy nevíte kdo jsem ale já vím kdo jste vy :) well důvod proč se nepředstavim je ten že budeme spolu hrát takovou "hru" vy mi do otázek pošlete kdo podle VÁS jsem a pokud odpovím tak to máte špatně ale pokud NEodpovím tak jste uhádli ty co uhádli poprosím neposílat ostatním quizanérům správnou odpověď a nechat si to pro sebe a co dostanete za správnou odpověď? kvíz podle vašeho výběru! nebo ne, rovnou si můžete vybrat 5 témat na kvízy :D a to se vyplatí! tak přeju hodně štěstí s hádáním a nashledanou zlatíčka :* quizanéři kteří uhádli: @daisy1