@jani-eli

 
Jmenuji se Jana Eliška Huňatová. Je mi 12, v srpnu mi bude 13. Svoje druhé jméno moc nepoužívám. Doma i ve škole mi říkají Jani. Jenom někteří lidi mi říkají Eli nebo Eliško. Ty mi můžeš říkat jak chc... See More
Question sent
300
Skyramu nesleduj, je to Notch.
Jani Eli @jani-eli answered the question · 3 d
No a? Notch mi nic neudělal
Jani Eli @jani-eli wrote a post · 3 d
Ahoj. Moc se vám omlouvám, že tu moc nejsem, ale teď jsem hodně u babičky a tam nemá Wi-fi a data nemám. Jsou prázdniny, tak kdo by si nechtěl užívat ještě k tomu v bazénu.
Jani Eli @jani-eli wrote a post · 1 w
2 měsíce na Quizaně!!!
Reply · 6 d
Jani Eli @jani-eli wrote a post · 1 w
Koupaly jsme se v bazénu u babičky
Preview
Já tě tam nikde nevidím. 🤷‍♀️
Reply · 1 w
Reply · 1 w
Jani Eli @jani-eli wrote a post · 1 w · Edited
Ahoj. Zrovna jsem se dívala na Quizanéry a najela jsem na @barca313. Dost mě zaujala, i když u sebe nemá popisek. Dneska se připojila.
My nejsme blbý a štve nás, že si to myslíš. V době, kdy jsi jí sdílela, tak nikoho nesledovala. Není tu jiná možnost, jak by ses o ní mohla dozvědět, než že je to tvůj účet! Smaž ho a přestaň s tím 😠
Reply · 1 w
Nojo, přihlásila se předevčírem, popisek nemá, žádný příspěvky, testy, minikvízy ani ankety. To je přesně to, co mi vadí. Jak můžeš vědět, že si zaslouží podporu?
Reply · 1 w
Jak jsi ji našla? Poraď"🙏
Reply · 1 w
Show more comments
Jani Eli @jani-eli wrote a post · 1 w
Ahoj. Jsem tady asi po dvou týdnech, tak mám co dohánět. Včera 27.6.2020 měli teď už teta se strejdou svatbu a mooc jsem si to užila. Pařila jsem s kamarádkami Klárkou a Bárou do 01:44 a dneska jsem to musela dospat, protože jsem naspala sotva 6 hodin.
Jani Eli @jani-eli wrote a post · 3 w
Lidi, já jsem strašně smutná. Včera jsem spadla a mám naraženou pravou ruku!!!! Jak budu kreslit, když jsem pravák! A hlavně neumím držet mobil v levý ruce!!!! Co mám dělat?! Pište mi to pls do komentářů, jinak se unudím k smrti!
Flw za flw ?🐱
Jani Eli @jani-eli answered the question · 3 w
Oki
Jani Eli @jani-eli created a quiz · 3 w

Slunečná (10 Questions)

(Kdo v životě neviděl Slunečnou, tak neklikat!!!) Já vím, že už jsem s tím otravná, ale já za to nem... See More