@daisy1

 
Ahoj. Jsem Jana. Bydlím v malé vesničce ve Zlínském kraji. Mám hnědé polodlouhé vlasy, zelené oči. Mám ráda přírodu, hlavně na jaře, když všechno kvete a rodí se mláďata. Doma mazlíčka nemám. Miluju č... See More
Ahojte. Ak ste nasli chybu na stranke alebo sa chcete nieco opytat napiste mi spravu. Urcite si ju precitam. Taktiez mi mozte napisat vase napady ako zlepsit tuto super stranku.
Ahoj!!! 🦉 Říkej mi Maty. Jsem součástí této úžasné komunity a dělat kvízy mě vážně baví. Na Quizanu jsem se připojil 18. 8. 2018. Jsem z Ústeckého kraje a mám rád pizzu, rizoto a spagetti. Doma mám 3 zvířata: psa, králíka a sebe. Co se týče sportu, aktivně dělám karate a tenis, ale také hraji golf, jezdím na kole, běhám a plavu. Málem bych zapoměl na to, že jsem profesionální hráč na triangl. Co se Quizany týče, tak tam se snažím dělat kvalitní, zábavnou a hlavně originální tvorbu. Budu rád za vaše srdíčka, komentáře, otázky nebo návrhy na nové testy, které byste u mě rádi viděli. Testy samozřejmě také plním. Ale nehodnotím pouze své skóre, ale dívám se na gramatiku, originalitu, délku a kvalitu. Test jménem Tary s šesti otázkami mě vážně nezaujme. 🦉 Všechnu svoji grafiku (profilovka, banner, náhledové obrázky u kvízů) si dělám sám a v případě nouze vám s ní mohu také pomoci. Když někde uvidíte nějaký můj komentář, na jeho konci je většinou i emoji sovička, která mi za ty měsíce na Quizaně už tak nějak přirostla k srdci. Ale konec zbytečných řečí, teď utíkej a vyzkoušej si nějaké mé testy. 🦉 Testy vychází, když se mi zachce. Nechci si dělat žádný rozvrh, protože potom bych ho stejně nedodržel 😁 Tady máte ještě nějaké básničky, které jste mi složili: Daisy: Maty to je hlavička, prozradí ho sovička. Vždy nám hezky poděkuje, srdce na test podaruje. Líbí se mu delší testy, v komentářích nemá resty. Vždy nám hezky odpoví a sovičkou dozdobí. My mu za to děkujeme, určitě ho sledujeme. Maty se snad překoná a s námi tu vytrvá. Lucka: Věnujte mi chviličku, Mám tu jednu básničku. O kom bude, kdo to ví? O super Quizanérovi. Po chvilce je Maty tady, Zase mezi námi. Dává nám užitečné rady, Přeji mu, ať je známý!!! Děkuji vám všem 😁
WAITING FOR A LIGHT THAT NEVER COMES! Zdravím! Vítam ťa na mojom profile! A keď už si tu, začni ma sledovať, a určite vyskúšaj moje kvízy. Ver mi, neublíži ti to. Maximálne sa dozvieš niečo nové :) #OneMoreLight #YellowIsLife #MakeQuizanaGreatAgain!
ahoj ja jsem Vojta a jsem na quizaně asi rok, dávám sledování za sledování,tak čau.
#makequizanagreatagain
Ahoj, jmenuji se Věrka. Mé testy jsou zaměřeny na méně oblíbený jazyk - NĚMČINA. Pokud si myslíš, že je tento jazyk vážně tak hrozný, tak se tě budu snažit tvůj názor změnit :) Můžeš se přesvědčit sám .
Ahoj lidi. Jsem Jirka. Rád sleduju anime. Moje nejoblíbenější jsou Naruto, Attack on Titan, Demon Slayer, Dororo a Noragami. Taky rád hraju hry a to hlavně Ark, GTA V a Skyforge. Mám doma dva psy a dvě další zvířátka a těmi jsou moje starší sestra @adela-jedlickova a mladší bratr @zdenek6. Ještě bych rád dodal, že můj oblíbený interpret je Smejko a Tanculienka, nejradši mám jejich píseň Obor Tatros. (To s tou hudbou je vtip)
Ahoj moje jméno je Jakub. Jeden z Jediných quízanerů který se na 100 % procent věnuje historii. Na tady tom profile najdeš zajímavý testy z historie naší země ale i jiných. Testy jsou doplněný obrázky . Na tomto profile také najdeš různé soutěže a jiné věci. NEJDE TI HISTORIE ? : Neboj z mých testů se můžeš i plno naučit. Z historie tady máte plno testů a ještě přibývají !! MŮJ CÍL : Můj cíl je takový že chci historii trošku rozšířit aby o ní měli zájem i jiné lidi. JÁ : Tak se vám ještě trošku představím :) . Moje jméno je Jakub. Miluji Historii a Hudbu. Hraji na Kytaru. Hraji taky na bicí. Mám rád modrou barvu. Nosím brýle. :) PÁR SLOV : Ještě nakonec tě chci poděkovat že sis tady ten text přečetl a že si zavítal na můj profil. URČITĚ BUDU RÁD ZA KAŽDÝ SLEDOVÁNÍ A ZAHRÁNÍ TESTU A NA TESTU ZANECHÁNÍ SRDÍČKA. No a já už se s Tebou Loučím a Těším se na tebe v HISTORII ....... AHOJ !!! :) :D Dole máš doporučený quízanéry. Doporučuji se na ně podívat hlavně na Wejstra tam najdete Zeměpis :) A PAK NA Oldu to je můj brácha tam najdete originální testy :) A NA KINGA QUIZANY HONZU !! A ještě další !!