@clovek-clovek

 
WAITING FOR A LIGHT THAT NEVER COMES! Zdravím! Vítam ťa na mojom profile! A keď už si tu, začni ma sledovať, a určite vyskúšaj moje kvízy. Ver mi, neublíži ti to. Maximálne sa dozvieš niečo nové :) #O... See More

Recommended Quizaners

Try my quizzes about Adobe Premiere Pro CC! Be a Better Video editor and Follow @liviasprojects
Jsem Honzik.
Ahoj. Volám sa Soňa. Na vek sa ma nepýtajte . Mám hnedé vlasy a modré oči. Bývam na Slovensku v okrese Prešov. Nemám rada falošných ľudí čo sa hrajú na kamarátov a potom vás sklamú. Mám rada všetky zvieratá okrem hadov. Moje obľúbené kvety sú tulipány a ruže. Najradšej mám pastelové farby a na oblečení čiernu a bielu ako aj tie pastelové farby. Mám 2 psov . Moje obľúbené jedlo je pizza. Moja obľúbená sladkosť je čokoláda. Narodila som sa v mesiaci Júl . Som znamenie Lev. Môj obľúbený spevák je Shawn Mendes. V mojom živote chcem dosiahnuť to že chcem mat vlastnú cukráreň a že sa tam bude piecť fantastické koláče, ktoré bude všetkým chutiť. Rada by som bola keby ste mi napísali či sa vám moje testy páčia a že aké mám robiť ďalej akej témy lebo som sa tu prihlásila pred 3 mesiacmi a už fakt neviem aké mám robiť testy takže budem za každý komentár a nápad na test veľmi vďačná.
False person. Is need to be afraid? No,yet..
Počítejte s tím že si každý měsíc alespoň jednou změním logo. (Dej mi follow.) Čau já jsem Mín.....Helou máj nejm is…. To se nepovedlo. Ahoj moje jméno je Filip a vydávám zábavné kvízy. Moje kvízy se skládají z 90% originality a víc toho vědět nepotřebuješ. Jestli chcete vědět něco o mě tak mám modré oči, blonďaté vlasy a vypadám jako hruška.
Ahojte volam sa Dominika a mam 11rokov.Mam vas rada.Ak máate ROBLOX dakjte si ma za priatela volam sa DomnikaElizabet.❤💙💚💛💜💓💖💗💝💟
Ahoj nedávám follow za follow musíte mýt super profil a testy! Něco o mně:Jmenuju se Honza je mi 10 a jsem z Českých Budějovic mám rád electro music a tancuju shuffle moje oblíbená barva je modrá zvíře tygr a ve fotbale fandim FC Barcelona a hokej Čez Motor Ceské Budějovice a Nashville Predators a moje oblíbené číslo mám za jménem:)
Ahoj vítej na mém quizana účtu se mnou se nudit nebudeš.