Zdravím! Vítam ťa na mojom profile! A keď už si tu, určite vyskúšaj moje kvízy. Ver mi, neublíži ti to. A ak by si ma náhodou začal/a sledovať, spravilo by mi to veľkú radosť. Maximálne sa dozvieš nie... See More
Moje série testov: Pravda alebo lož?, Kto je na obrázku?
ahoj vítám tě na mém profilu moje kvízy a vše ostatní bude většinou o Billie Eilish doufám ,že se ti budou líbit a jestli chceš můžeš si nějaký vyplnit
Ahoj, jmenuji se Lukáš a dělám testy všeho druhu tak neváhejte a pojďte si je vyzkoušet 😉❤️❤️
Čau, jsem David, je mi 17 a po necelým roce a půl jsem zpět.
Jmenuji se Eliška . Věk sdělovat nebudu. A Narozeniny mám 28.11. Svátek mám 5.10. Z domácích mazlíčků mám nejradši kočky a papoušky a z divokých zvířat bílého tygra. Baví mě dělat testy a když nedělám testy tak si maluju. Nové informace : mám 3 sourozence, jednoho bratra a dvě sestry. Bratr a sestra jsou nevlastní, takže mám jenom jednoho vlastního sourozence. 1. Sestře je 16 let (nevlastní), 2.sestře je 6 let (vlastní) a mému bratrovi je 19 let (nevlastní). Něco o mě : barva vlasů:blond, barva očí : zelenomodrá, barva pletě : mírně opálená, barva hodinek : černá, barva brýlí : růžovočerná, povaha : milá, zábavná, chytrá,co mi nejde : geometrie (pracuju na tom), malování štětcem (záleží co se maluje a jakým štětcem) tatínek mě chce naučit Go, zajímám se o zvířata a programování, můj papoušek se jmenuje Ferdík a je to poslední mazlíček který mi zbyl,spodek klece má červený, jí nám z talíře a hezký zpívá.
Ahojte lidi! 🖤 Jsem ráda že jste uvítaly na můj profil, mé jméno je Naty ale tady jsem Nnty. Jsem tu už asi 4 měsíce (25.10.2019). Jakou mám ráda hudbu? To je jasné je to přece rapp. 🖤🖤 Zrovna teď když to píšu mám 121 sledujících a to je super. 😋 A tuhle stránku mám moc ráda sice jsem dlouho nebyla aktivní ale i tak. Takže snad se vám má tvorba bude líbit. A AHOJ. 🖤 PS: MŮJ OBLÍBENÝ EMOJI JE 🖤🖤🖤🖤🖤.
Čau! Volám sa Nina. Moje obľúbené zviera je žaba. Quizana je jedna z mojich najobľúbenejších webových stránok! Vytváranie kvízov je moje hobby. Môj obľúbený šport je hokej (Môj obľúbený hokejový tým je New York Rangers). Doma mám 2 vodné žabky a 1 rybku bojovnicu. Narodeniny mám 23.7.! Môj obľúbený YouTubery: Dude Perfect, Gejmr. Rada športujem, hľadám kešky (Geocaching), chodím von, chodím na chatu (na Domaši), zachraňujem žaby na tiahnutie žiab (na Domaši), hrajem na ukulele, hrám PC (Steep, Minecraft, GTA V, NHL, FIFA, Rocket League...) alebo mobil, robím kvízy, hrajem spoločenské hry, hrajem šipky, kreslím, pozerám šport, filmy alebo videá na YouTube... Môj cieľ je dosiahnuť 1k sledujúcich na Quizane.
> Ahoj, jsem zpátky ♥ > MŮJ BÝVALÝ ÚČET - @any1 ( 62 follow ! ) > Automaticky oplácím follow a liky