@clovek-clovek

 
WAITING FOR A LIGHT THAT NEVER COMES! Zdravím! Vítam ťa na mojom profile! A keď už si tu, začni ma sledovať, a určite vyskúšaj moje kvízy. Ver mi, neublíži ti to. Maximálne sa dozvieš niečo nové :) #O... See More

Recommended Quizaners

Jsem normální kluk z Plzně. Mám Rád Špageti ༼ つ ◕_◕ ༽つ. Mám aj discord server, Ale stejně se tam nepřipojíš ¯\_(ツ)_/¯
Ahoj Quizanéri! Toto je profil Quizana Rewind, miesto pre každoročne vydávanú rekapituláciu našeho uplynulého roka na Quizane. Poďte a pripomente si s nami rok 2019. Ahoj Quizanéři! Toto je profil Quizana Rewind, místo pro každoročně vydávanou rekapitulaci našeho uplynulého roku na Quizaně. Credits: @clovek-clovek @honza @maty @clarissa @wejstr @daisy1 @pavel-mauric
Čau vítej na mém profilu. Kvízy jsou random co mě napadne ( fotbal,PC hry ....). A teď něco o mě jmenuji se Milan (Milda) a je mi 13 let ( narodil jsem se 5.září) .A to je asi vše přeji hezký den 😁.Malém bych zapomněl profilovku mě dělal @maty.
Lovím lišky :) Už jsem jich ulovil hodně, a nehodlám přestat. P.S. Nechci pomoc od kořisti samotné. Já poznám, když je někdo liška:)
Try my quizzes about Adobe Premiere Pro CC! Be a Better Video editor and Follow @liviasprojects
Jsem Honzik.
Ahoj. Volám sa Soňa. Na vek sa ma nepýtajte . Mám hnedé vlasy a modré oči. Bývam na Slovensku v okrese Prešov. Nemám rada falošných ľudí čo sa hrajú na kamarátov a potom vás sklamú. Mám rada všetky zvieratá okrem hadov. Moje obľúbené kvety sú tulipány a ruže. Najradšej mám pastelové farby a na oblečení čiernu a bielu ako aj tie pastelové farby. Mám 2 psov . Moje obľúbené jedlo je pizza. Moja obľúbená sladkosť je čokoláda. Narodila som sa v mesiaci Júl . Som znamenie Lev. Môj obľúbený spevák je Shawn Mendes. V mojom živote chcem dosiahnuť to že chcem mat vlastnú cukráreň a že sa tam bude piecť fantastické koláče, ktoré bude všetkým chutiť. Rada by som bola keby ste mi napísali či sa vám moje testy páčia a že aké mám robiť ďalej akej témy lebo som sa tu prihlásila pred 3 mesiacmi a už fakt neviem aké mám robiť testy takže budem za každý komentár a nápad na test veľmi vďačná.